230v 40W G9 Magma Crystal Ceiling Fitting
| Product Code: | KLC-450/40-WH |
| Product Name: | 230v 40W G9 Magma Crystal Ceiling Fitting |
| Colour: | Chrome |
| Specifications: | Clear Italian Crystals |
| Measurement in cm: | Height: 19
Length: 41 Width: 41 |
| Lamps: | 4 x G9 |
| Wattage: | 230v 160W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
KLC-450/40-WH
Categories: Ceiling Fittings, lighting
You may also like…
230v 150W QI 78mm Magma Italian Crystal Wall Light, Clear
Related products
10W Dimmable Driver
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

