Replacement COB LED Board Only 10W
| Product Code: | MT-10W-BOARD |
| Product Name: | Replacement COB LED Board Only 10W |
| Colour: | Black |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 1100lm
Warm White: 3000K / 1000lm |
| Measurement in cm: | Height: 6.5 Diameter: 4.8 |
| Wattage: | 12v 10W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
MT-10W-BOARD
Categories: LED Drivers, Power Supplies, Luxman Transformer & Accessories, lighting
Related products
120W Power Supply for LED Strip Light
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
25W Power Supply for LED Strip Light
35W Power Supply for LED Strip Light
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
10W LED Non-Dimmable Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

