10W LED Non-Dimmable Driver
| Product Code: | MT-12C300-46 |
| Product Name: | 10W LED Non-Dimmable Driver |
| Input: | 220-240v |
| Output: | 12v DC |
| Amperage: | 350mA |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
MT-12C300-46
Categories: LED Drivers, Power Supplies, Luxman Transformer & Accessories, lighting
Related products
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
120W Power Supply for LED Strip Light
60VA Electronic Looping Transformer
50W Power Supply for LED Strip Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-100-24V/WW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

