230v 150W QI 78mm Magma Italian Crystal Wall Light, Clear
| Product Code: | KLW-450/WH |
| Product Name: | 230v 150W QI 78mm Magma Italian Crystal Wall Light, Clear |
| Colour: | Chrome |
| Crystal Colour: | Clear Italian Crystals |
| Measurement in cm: | Height: 12 Width: 21 Depth: 9 |
| Lamps: | 1 x QI 78mm |
| Wattage: | 230v 150W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
KLW-450/WH
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
50W Power Supply for LED Strip Light
10W Dimmable Driver
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.