230v 40W E27 Small Vase Glass Pendant
| Product Code: | CA-KLCH-336S/SM |
| Product Name: | 230v 40W E27 Small Vase Glass Pendant |
| Colour: | Black Rod with Smoke Glass |
| Measurement in cm: | Full Height: 38 + 100 Rod
Glass: Height: 34 Diameter: 26 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
CA-KLCH-336S/SM
Categories: Glass Pendants, lighting
Related products
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
10W Dimmable Driver
35W Power Supply for LED Strip Light
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

