230v 40W E27 Flat Round Opal Glass Pendant
| Product Code: | P-7029-2-450 |
| Product Name: | 230v 40W E27 Flat Round Opal Glass Pendant |
| Colour: | Satin with Opal White Glass |
| Measurement in cm: | Full Height: 130 Length: 45 Width: 10 |
| Lamps: | 2 x E27 |
| Wattage: | 230v 80W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
P-7029-2-450
Categories: Glass Pendants, lighting
Reviews (0)
Related products
60VA Electronic Looping Transformer
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
50W Power Supply for LED Strip Light
120W Power Supply for LED Strip Light
60VA Electronic Transformer
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |


Reviews
There are no reviews yet.