230v 40W E27 Large Vase Glass Pendant
| Product Code: | CA-KLCH-336L/SM |
| Product Name: | 230v 40W E27 Large Vase Glass Pendant |
| Colour: | Black Rod with Smoke Glass |
| Measurement in cm: | Full Height: 48 + 100 Rod
Glass: Height: 44 Diameter: 30 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
CA-KLCH-336L/SM
Categories: Glass Pendants, lighting
Related products
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

