10W Dimmable Driver
| Product Code: | MT-5W-BOARD |
| Product Name: | Replacement COB LED Board Only 5W |
| Colour: | Black |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 550lm
Warm White: 3000K / 500lm |
| Measurement in cm: | Height: 4.5 Diameter: 4.8 |
| Wattage: | 12v 5W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
MT-5W-BOARD
Categories: LED Drivers, Power Supplies, Luxman Transformer & Accessories, lighting
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
230v 8W LED SMD 46cm Picture Light
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

