230v 40W E14 Vintage Cut Glass Wall Light 5
| Product Code: | LW-KLW-4166 |
| Product Name: | 230v 40W E14 Vintage Cut Glass Wall Light 5 |
| Colour: | Satin Gold with Clear Glass |
| Measurement in cm: | Height: 90 Depth: 24 Glass: Height: 12 Diameter: 11.5 |
| Lamps: | 1 x E14 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
LW-KLW-4166
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-100-24V/WW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
80W Power Supply for LED Strip Light
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |


Reviews
There are no reviews yet.