230v 40W E14 Vintage Cut Glass Wall Light 4
| Product Code: | LW-KLW-4165 |
| Product Name: | 230v 40W E14 Vintage Cut Glass Wall Light 4 |
| Colour: | Satin Gold and Clear Glass |
| Measurement in cm: | Height: 90 Depth: 22 Glass: Height: 6 Diameter: 22 |
| Lamps: | 1 x E14 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
LW-KLW-4165
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
60VA Electronic Looping Transformer
10W LED Non-Dimmable Driver
60VA Electronic Transformer
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.