230v 40W E14 Vintage Cut Glass Wall Light 3
| Product Code: | LW-KLW-4164 |
| Product Name: | 230v 40W E14 Vintage Cut Glass Wall Light 3 |
| Colour: | Satin Gold and Clear Glass |
| Measurement in cm: | Height: 90 Depth: 24 Glass: Height: 13 Diameter: 12 |
| Lamps: | 1 x E14 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
LW-KLW-4164
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.