230v 20W G4 Bi-Pin Tusk Glass Floor Lamp with Foot switch
| Product Code: | N-ML0195-5B |
| Product Name: | 230v 20W G4 Bi-Pin Tusk Glass Floor Lamp with Foot switch |
| Colour: | Chrome with Clear Glass |
| Specifications: | Non Dimmable |
| Measurement in cm: | Base Diameter: 22 Fitting Height: 145 Fitting Width: 40 |
| Lamps: | 5 x 12v G4 Bi-Pin |
| Wattage: | 230v 100W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
N-ML0195-5B
Categories: Floor Lamps, lighting
Reviews (0)
Related products
35W Power Supply for LED Strip Light
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
50W Power Supply for LED Strip Light
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.