230v 300W QI 118 Halogen Floor Lamp with Foot Dimmer
| Product Code: | KLF-GEELONG/BL |
| Product Name: | 230v 300W QI 118 Halogen Floor Lamp with Foot Dimmer |
| Colour: | Black & Silver |
| Specifications: | Dimmable |
| Measurement in cm: | Base Diameter: 26 Fitting Height: 181 |
| Lamps: | 1 x QI 118mm Halogen |
| Wattage: | 230v 300W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
KLF-GEELONG/BL
Categories: Floor Lamps, lighting
Reviews (0)
Related products
25W Power Supply for LED Strip Light
50W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |


Reviews
There are no reviews yet.