230v 50W GU10 Black Anti-Glare Spot for 3 Wire Track
| Product Code: | VR-KLS-150/BL |
| Product Name: | 230v 50W GU10 Black Anti-Glare Spot for 3 Wire Track |
| Colour: | Black |
| Measurements in cm: | Height: 16 Shade Length: 8.5 Shade Diameter: 5.5 |
| Lamps: | 1 x GU10 (excluding bulb) |
| Wattage: | 230v 50W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
VR-KLS-150/BL
Categories: lighting, Track Spot Lights LED & GU10 and Tracks with Accessories
Reviews (0)
Related products
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
Single Remote RGB Controller
35W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.