230v 40W G9 Magma Crystals Pendant
| Product Code: | KLCH-450/40-WH |
| Product Name: | 230v 40W G9 Magma Crystals Pendant |
| Colour: | Chrome |
| Specifications: | Clear Italian Crystals |
| Measurement in cm: | Height: 150
Length: 41 Width: 41 |
| Weight in kg: | 14 |
| Lamps: | 4 x G9 |
| Wattage: | 230v 160W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
KLCH-450/40-WH
Categories: Crystal Chandeliers, lighting
You may also like…
230v 40W G9 Magma Crystal Ceiling Fitting
230v 150W QI 78mm Magma Italian Crystal Wall Light, Clear
Related products
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
5W LED Non-Dimmable Driver
Replacement COB LED Board Only 10W
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
10W LED Non-Dimmable Driver
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

