230v 40W E27 Adjustable Trio Pendant
| Product Code: | CA-KLCH-1126/3 |
| Product Name: | 230v 40W E27 Adjustable Trio Pendant |
| Colour: | Black and Antique Brass |
| Measurement in cm: | Height: 86 – 154
Length: 100 Metal Shade: Height: 6 Diameter: 22 |
| Lamps: | 3 x E27 |
| Wattage: | 230v 120W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
CA-KLCH-1126/3
Categories: lighting, Modern Day Chandeliers and Pendants
You may also like…
230v 60W E27 Short Rustic Metal Shade Wall and Reading Light
230v 60W E27 Tall Rustic Metal Shade Wall and Reading Light
Related products
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
10W Dimmable Driver
50W Power Supply for LED Strip Light
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
Replacement COB LED Board Only 10W
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

