230v 40W E14 1 Arm Elegant Crystal Wall Light
| Product Code: | V-KLW-8816/1 |
| Product Name: | 230v 40W E14 1 Arm Elegant Crystal Wall Light |
| Colour: | Chrome |
| Crystal Colour: | Clear K9 Crystals |
| Measurement in cm: | Height: 30
Width: 13 Depth: 23 |
| Lamps: | 1 x E14 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
V-KLW-8816/1
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Related products
60VA Electronic Looping Transformer
Single Remote RGB Controller
35W Power Supply for LED Strip Light
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

