230v 1W LED SMD Small Square Recessed Step Light
| Product Code: | ST-LED-695S/WH |
| Product Name: | 230v 1W LED SMD Small Square Recessed Step Light |
| Colour: | White |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K |
| Measurement in cm: | Length: 5.5 Width: 5.5 Depth: 5 |
| Lamps: | 1 x 1W SMD LED |
| Wattage: | 230v 1W |
| IP Rating: | IP65 |
SKU:
ST-LED-695S/WH
Categories: lighting, Outdoor LED Recessed and Surface Mounted Step Lights
Reviews (0)
Related products
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
60VA Electronic Looping Transformer
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.