230v 150W Q-I Moon Pendant
| Product Code: | KLPH-X6301/1 |
| Product Name: | 230v 150W Q-I Moon Pendant |
| Colour: | Matt Satin Chrome |
| Measurement in cm: | Full Height: 54
Shade Length: 46.5 Shade Width: 20 |
| Lamps: | 1 x Q-I 78mm |
| Wattage: | 230v 150W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
KLPH-X6301/1
Categories: lighting, Metal Pendants
You may also like…
230v 100W QI In-direct light Curved Moon Wall Light
Related products
50W Power Supply for LED Strip Light
60VA Electronic Looping Transformer
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
Replacement COB LED Board Only 10W
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

