230v 8W LED SMD 46cm Picture Light
| Product Code: | Z-106-8/ST |
| Product Name: | 230v 8W LED SMD 46cm Picture Light |
| Colour: | Satin |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K
Lumen: 680lm |
| Measurement in cm: | Height: 7
Length: 46 Depth: 12 |
| Lamps: | SMD LEDs |
| Wattage: | 230v 8W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
Z-106-8/ST
Categories: lighting, Picture Lights
Related products
50W Power Supply for LED Strip Light
10W Dimmable Driver
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
10W LED Non-Dimmable Driver
5W LED Non-Dimmable Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
120W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |

