Red Fabric Cord 2×0.75
| Product Code: | SK-FABRIC/RD |
| Product Name: | Red Fabric Cord 2×0.75 |
| Colour: | Red |
| Measurement in cm: | Available in your choice of length
Sold per meter |
SKU:
SK-FABRIC/RD
Categories: Electrical Cables, lighting
Related products
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
80W Power Supply for LED Strip Light
120W Power Supply for LED Strip Light
Replacement COB LED Board Only 10W
10W Dimmable Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

