230v 75W LED SMD Meteor Chrome Pendant
| Product Code: | K-LED-9066/CH |
| Product Name: | 230v 75W LED SMD Meteor Chrome Pendant |
| Colour: | Chrome with White Acyrlic Covers |
| Specifications: | Non Dimmable |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 5760lm |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 200 Shade: Diameter: 48 |
| Lamps: | SMD LEDs |
| Wattage: | 230v 75W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
K-LED-9066/CH
Categories: LED Pendants, lighting
Reviews (0)
Related products
120W Power Supply for LED Strip Light
80W Power Supply for LED Strip Light
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
10W Dimmable Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |


Reviews
There are no reviews yet.