230v 60W E27 Bell Jar Glass Pendant
| Product Code: | CA-KLCH-001/AB |
| Product Name: | 230v 60W E27 Bell Jar Glass Pendant |
| Colour: | Black with Amber Glass |
| Measurement in cm: | Full Height: 160 Glass: Height: 30 Diameter: 24 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 60W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
CA-KLCH-001/AB
Categories: Glass Pendants, lighting
Reviews (0)
Related products
80W Power Supply for LED Strip Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
Single Remote RGB Controller
50W Power Supply for LED Strip Light
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.