230v 50W GU10 Long Spot Light for 3 Wire Track
| Product Code: | VR-KLS-105/BL |
| Product Name: | 230v 50W GU10 Long Spot Light for 3 Wire Track |
| Colour: | Black |
| Measurement in cm: | Height: 18.5
Shade Length: 13 Shade Diameter: 6 |
| Lamps: | 1 x GU10 (Excluding bulbs) |
| Wattage: | 230v 50W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
VR-KLS-105/BL
Categories: lighting, Track Spot Lights LED & GU10 and Tracks with Accessories
Related products
120W Power Supply for LED Strip Light
35W Power Supply for LED Strip Light
10W Dimmable Driver
Replacement COB LED Board Only 10W
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-100-24V/WW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

