230v 50W GU10 Long Spot Light for 3 Wire Track
| Product Code: | VR-KLS-105/WH |
| Product Name: | 230v 50W GU10 Long Spot Light for 3 Wire Track |
| Colour: | White |
| Measurement in cm: | Height: 18.5
Shade Length: 13 Shade Diameter: 6 |
| Lamps: | 1 x GU10 (Excluding bulbs) |
| Wattage: | 230v 50W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
VR-KLS-105/WH
Categories: lighting, Track Spot Lights LED & GU10 and Tracks with Accessories
Related products
50W Power Supply for LED Strip Light
5W LED Non-Dimmable Driver
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
Replacement COB LED Board Only 10W
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
120W Power Supply for LED Strip Light
10W Dimmable Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-100-24V/WW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

