230v 50W GU10 Four Adjustable Bubble Spot Lights on Bar
| Product Code: | FL-5781-B/4 |
| Product Name: | 230v 50W GU10 Four Adjustable Bubble Spot Lights on Bar |
| Colour: | Brushed Aluminium |
| Measurement in cm: | Length: 97 Width: 8 Depth: 11.5 |
| Lamps: | 4 x GU-10 |
| Wattage: | 230v 200W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
FL-5781-B/4
Categories: lighting, Spot Lights GU10 & G9 230V High Voltage & 12V Low Voltage
Reviews (0)
Related products
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.