230v 50W GU10 CNC Aluminium Square Tilt Down Light
| Product Code: | ELC-58/CNC-GU |
| Product Name: | 230v 50W GU10 CNC Aluminium Square Tilt Down Light |
| Colour: | Brushed Aluminium |
| Measurement in cm: | Width: 9.2 x 9.2 Height: 10.5 Cut Out: 7.8 |
| Lamps: | 1 x GU10 |
| Wattage: | 230v 50W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
ELC-58/CNC-GU
Categories: Down Lights GU10 230V High Voltage, lighting
Reviews (0)
Related products
10W Dimmable Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
35W Power Supply for LED Strip Light
10W LED Non-Dimmable Driver
Single Remote RGB Controller
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.