230v 50W G5.3 Bi-PIN 4 Lights AR111 Reflector Pendant
| Product Code: | HP-9914AZM |
| Product Name: | 230v 50W G5.3 Bi-PIN 4 Lights AR111 Reflector Pendant |
| Colour: | Oxidated Silver |
| Specifications: | Non Dimmable Reflector available in 24 and 48 Degrees Lamps included |
| Measurement in cm: | Height: 72 Length: 60 Width: 35 |
| Lamps: | 4 x 12v G5.3 Bi-Pin |
| Wattage: | 230v 200W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
HP-9914AZM
Categories: Commercial Pendants And Spot Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-100-24V/WW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
Replacement COB LED Board Only 10W
Single Remote RGB Controller
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.