230v 40W Style Cone Glass Pendant
| Product Code: | T-KLCH-10/GD |
| Product Name: | 230v 40W Style Cone Glass Pendant |
| Colour: | Gold |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 125
Shade Height: 16 Diameter: 20 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
T-KLCH-10/GD
Categories: Glass Pendants, lighting
You may also like…
Trends Cone Glass Wall Light
Related products
5W LED Non-Dimmable Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
120W Power Supply for LED Strip Light
60VA Electronic Looping Transformer
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

