230v 40W New York 25cm Ball Glass Pendant
| Product Code: | LW-KLCH-5121/CL |
| Product Name: | 230v 40W New York 25cm Ball Glass Pendant |
| Colour: | Clear Glass
Satin Gold Mesh |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 125
Glass Height: 22 Glass Diameter: 25 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
LW-KLCH-5121/CL
Categories: Glass Pendants, lighting
You may also like…
230v 40W New York 20cm Ball Wall Light
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
Single Remote RGB Controller
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
Replacement COB LED Board Only 10W
80W Power Supply for LED Strip Light
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |

