230v 40W E27 Six Light Linear Pendant
| Product Code: | DL-KLCH-9209/6 |
| Product Name: | 230v 40W E27 Six Light Linear Pendant |
| Colour: | Black |
| Measurement in cm: | Height: 170
Diameter: 120 |
| Lamps: | 6 x E27 |
| Wattage: | 230v 240W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
DL-KLCH-9209/6
Categories: lighting, Modern Day Chandeliers and Pendants
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
60VA Electronic Looping Transformer
10W LED Non-Dimmable Driver
5W LED Non-Dimmable Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

