230v 40W E27 Rectangle with Angled Trapezium Crystal Slabs
| Product Code: | Q-KLCH-81502/7 |
| Product Name: | 230v 40W E27 Rectangle with Angled Trapezium Crystal Slabs |
| Colour: | Chrome |
| Specifications: | Clear K9 Crystals Slabs |
| Measurement in cm: | Height: 22 + 86 Chain
Length: 120 Width: 25 |
| Weight in kg: | 36 |
| Lamps: | 7 x E27 |
| Wattage: | 230v 280W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
Q-KLCH-81502/7
Categories: Crystal Chandeliers, lighting
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
Single Remote RGB Controller
35W Power Supply for LED Strip Light
25W Power Supply for LED Strip Light
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
Replacement COB LED Board Only 10W
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

