230v 40W E27 Large Laser Cut Metal Ball Pendant, Matt Black
| Product Code: | G-KLCH-820-L/BL |
| Product Name: | 230v 40W E27 Large Laser Cut Metal Ball Pendant, Matt Black |
| Colour: | Matt Black |
| Measurements in cm: | Full Height: 165
Metal Shade: H:37 Diameter:40 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
G-KLCH-820-L/BL
Categories: lighting, Metal Pendants
You may also like…
230v 40W E14 Laser Cut Metal Cylinder Black Wall Light
Related products
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

