230v 40W E27 Cage Hat Pendant
| Product Code: | DA-KLCH-026/CH |
| Product Name: | 230v 40W E27 Cage Hat Pendant |
| Colour: | Chrome |
| Measurement in cm: | Full Height: 160
Wire Shade: H: 27 Diameter: 27 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
DA-KLCH-026/CH
Categories: lighting, Metal Wire/Mesh Pendants
Related products
60VA Electronic Looping Transformer
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
60VA Electronic Transformer
5W LED Non-Dimmable Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |

