230v 40W E27 9 Light XLarge Art Deco Pendant
| Product Code: | DL-KLCH-9252L/9 |
| Product Name: | 230v 40W E27 9 Light XLarge Art Deco Pendant |
| Colour: | Matt Gun Metal with Opal White Glasses |
| Measurement in cm: | Full Height: 150 Length: 140 Width: 56 Glass: Diameter: 15 |
| Lamps: | 9 x E27 G45 Golf Ball Bulb |
| Wattage: | 230v 360W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
DL-KLCH-9252L/9
Categories: lighting, Modern Day Chandeliers and Pendants
Reviews (0)
Related products
Single Remote RGB Controller
50W Power Supply for LED Strip Light
60VA Electronic Looping Transformer
5W LED Non-Dimmable Driver
60VA Electronic Transformer
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.