230v 40W E14 Small Square Crystal Wall Light
| Product Code: | S-KLW-2316/S |
| Product Name: | 230v 40W E14 Small Square Crystal Wall Light |
| Colour: | Chrome |
| Crystal Colour: | Clear K9 Crystals |
| Measurement in cm: | Height: 21 Width: 17 Depth: 11 |
| Lamps: | 2 x E14 |
| Wattage: | 230v 80W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
S-KLW-2316/S
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
120W Power Supply for LED Strip Light
Replacement COB LED Board Only 10W
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
10W Dimmable Driver
60VA Electronic Looping Transformer
50W Power Supply for LED Strip Light
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.