230v 40W E14 GRANDIOSE Crystal Chandelier
| Product Code: | KLCH-6515/34-SG |
| Product Name: | 230v 40W E14 GRANDIOSE Crystal Chandelier |
| Colour: | Satin Gold |
| Specifications: | Clear K9 Crystals |
| Measurement in cm: | Height: 200 + 100 Chain
Diameter: 120 |
| Weight in kg: | 100 |
| Lamps: | 34 x E14 |
| Wattage: | 230v 1360W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
KLCH-6515/34-SG
Categories: Crystal Chandeliers, lighting
You may also like…
230v 40W Crystal Ceiling Fitting
230v 40W E14 Clear Crystal Wall Light
Related products
Replacement COB LED Board Only 10W
80W Power Supply for LED Strip Light
60VA Electronic Transformer
60VA Electronic Looping Transformer
5W LED Non-Dimmable Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

