230v 40W E14 Elizabeth Crystal Chandelier
| Product Code: | L-KLCH62038/CR |
| Product Name: | 230v 40W E14 Elizabeth Crystal Chandelier |
| Colour: | Chrome |
| Specifications: | Clear K9 Crystals |
| Measurement in cm: | Height: 50 + 60 Chain Diameter: 44 |
| Weight in kg: | 12 |
| Lamps: | 12 x E14 |
| Wattage: | 230v 480W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
L-KLCH62038/CR
Categories: Crystal Chandeliers, lighting
Reviews (0)
Related products
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.