230v 40W E14 Diana Clear Crystal Chandelier
| Product Code: | L-KLCH62041/CR |
| Product Name: | 230v 40W E14 Diana Clear Crystal Chandelier |
| Colour: | Chrome |
| Specifications: | Clear K9 Crystals |
| Measurement in cm: | Height: 48 + 60 Chain Diameter: 24 |
| Weight in kg: | 30 |
| Lamps: | 6 x E14 |
| Wattage: | 230v 240W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
L-KLCH62041/CR
Categories: Crystal Chandeliers, lighting
Reviews (0)
Related products
Replacement COB LED Board Only 10W
50W Power Supply for LED Strip Light
Single Remote RGB Controller
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
60VA Electronic Transformer
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |


Reviews
There are no reviews yet.