230v 35W GU10 Single Adjustable Spike
| Product Code: | JB-KLG-900/1 |
| Product Name: | 230v 35W GU10 Single Adjustable Spike |
| Colour: | Matt Black with Clear Glass |
| Specifications: | Die Cast Aluminium |
| Measurements in cm: | Height: 29 Diameter: 7 Width incl. 1 Spot: 14 |
| Lamps: | 1 x GU10 |
| Wattage: | 230v 35W |
| IP Rating: | IP54 |
SKU:
JB-KLG-900/1
Categories: lighting, Outdoor Bollards + Spikes LED, E27 + GU10
Reviews (0)
Related products
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
60VA Electronic Transformer
25W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |


Reviews
There are no reviews yet.