230v 20W G4 Bi-Pin 3 Star Glass Wall Light
| Product Code: | J-MW2053/3-STAR |
| Product Name: | 230v 20W G4 Bi-Pin 3 Star Glass Wall Light |
| Colour: | Satin Chrome with Clear Star Glass |
| Specifications: | Non Dimmable |
| Measurement in cm: | Height: 15 Width: 25 Depth: 25 |
| Lamps: | 3 x 12v G4 Bi-Pin |
| Wattage: | 230v 60W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
J-MW2053/3-STAR
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
10W LED Non-Dimmable Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-100-24V/WW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
10W Dimmable Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.