230v 20W G4 Bi-Pin 2 Light Glass Ball Wall Light
| Product Code: | J-MW2036C/2-B |
| Product Name: | 230v 20W G4 Bi-Pin 2 Light Glass Ball Wall Light |
| Colour: | Satin with Opal White Glass |
| Specifications : | Non Dimmable |
| Measurement in cm: | Height: 45 Width: 35 Depth: |
| Lamps: | 2 x 12v G4 Bi-Pin |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
J-MW2036C/2-B
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
35W Power Supply for LED Strip Light
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
80W Power Supply for LED Strip Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.