230v 20W G4 Bi-Pin Small 3 Drop Glass Wall Light
| Product Code: | J-MW2053/3A |
| Product Name: | 230v 20W G4 Bi-Pin Small 3 Drop Glass Wall Light |
| Colour: | Satin Chrome with Shiny White Glass |
| Specifications: | Non Dimmable |
| Measurement in cm: | Height: 20 Width: 20 Depth: 23 |
| Lamps: | 3 x 12v G4 Bi-Pin |
| Wattage: | 230v 60W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
J-MW2053/3A
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
50W Power Supply for LED Strip Light
10W LED Non-Dimmable Driver
5W LED Non-Dimmable Driver
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
10W Dimmable Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.