230v 12W LED SMD 67.5cm Picture Light
| Product Code: | Z-102-12/AB |
| Product Name: | 230v 12W LED SMD 67.5cm Picture Light |
| Colour: | Antique Brass |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K
Lumen: 1020lm |
| Measurement in cm: | Height: 12
Length: 67.5 Depth: 21 |
| Lamps: | SMD LEDs |
| Wattage: | 230v 12W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
Z-102-12/AB
Categories: lighting, Picture Lights
Related products
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
50W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
120W Power Supply for LED Strip Light
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

