10W Dimmable Driver
| Product Code: | MT-5W-BOARD |
| Product Name: | Replacement COB LED Board Only 5W |
| Colour: | Black |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 550lm
Warm White: 3000K / 500lm |
| Measurement in cm: | Height: 4.5 Diameter: 4.8 |
| Wattage: | 12v 5W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
MT-5W-BOARD
Categories: LED Drivers, Power Supplies, Luxman Transformer & Accessories, lighting
Related products
50W Power Supply for LED Strip Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

