U Channel Black with Frosted Cover
| Product Code: | AP-500/BL+WH(Inner Look) |
| Product Name: | U Channel Black with Frosted Cover |
SKU:
AP-500/BL+WH(Inner Look)
Categories: LED Aluminium Profiles, lighting
Reviews (0)
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
60VA Electronic Looping Transformer
50W Power Supply for LED Strip Light
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |


Reviews
There are no reviews yet.