T-Connector Black with Frosted cover
| Product Code: | AP-600TC/BL(with Frosted Cover) |
| Product Name: | T-Connector Black with Frosted cover |
SKU:
AP-600TC/BL(with Frosted Cover)
Categories: LED Aluminium Profiles, lighting
Reviews (0)
Related products
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.