Ring ONLY for KLS-5180
| Product Code: | O-KLS-RING/GD |
| Product Name: | Ring ONLY for KLS-5180 |
| Colour: | Gold |
SKU:
O-KLS-RING/GD
Categories: lighting, Surface Mounted 230V LED & GU10
Reviews (0)
Related products
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
60VA Electronic Transformer
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
10W Dimmable Driver
Replacement COB LED Board Only 10W
Single Remote RGB Controller
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.