LED 10W Security Day Night and Sensor Wall Lamp
| Product Code: | SOLAR-10W |
| Product Name: | LED 10W Security Day Night and Sensor Wall Lamp |
| Colour: | Black |
| Kelvin / Lumen: | 6000K |
| Measurement in cm: | Height: 24 Width: 29 Depth: 23 |
| Lamps: | COB LED |
| Wattage: | 10W |
| IP Rating: | IP65 |
SKU:
SOLAR-10W
Categories: lighting, Outdoor Lights LED, Solar
Related products
25W Power Supply for LED Strip Light
60VA Electronic Looping Transformer
35W Power Supply for LED Strip Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-100-24V/WW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
60VA Electronic Transformer
Single Remote RGB Controller
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

