3 x GU10 Trio Adjustable Bullet Head Pendant
| Product Code: | N-KLS-5781/3 |
| Product Name: | 3 x GU10 Trio Adjustable Bullet Head Pendant |
| Colour: | Brushed Aluminium |
| Measurement in cm: | Diameter: 21 Height: 140 |
| Lamps: | 3 x Cree 5W LED GU10 Bulbs Included |
| Wattage: | 230v 15W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
N-KLS-5781/3.
Categories: lighting, Modern Day Chandeliers and Pendants
Related products
Single Remote RGB Controller
35W Power Supply for LED Strip Light
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |

